Goldwyn plecak
Cena katalogowa (netto): 78.26zł – 82.33złZakres cen: od 78.26zł do 82.33zł
Dicex skrobaczka do szyb
Cena katalogowa (netto): 3.58zł
Werner plecak
AP781388-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak z licznymi zapinanymi kieszeniami i wzmocnionymi plecami i paskami.
od 64.56zł
netto
Cena katalogowa:
83.85zł
Dostępne od ręki: 411 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
2 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemno szary, czarny |
|---|---|
| Materiał | 600D poliester |
| Wymiar produktu | 290×460×130 mm |
| Waga produktu | 460 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 10 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×36×40 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Werner plecak - czarny | |
| 2026-08-10 | 2000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.