Costa wachlarz
Cena katalogowa (netto): 4.47zł
Capra apaszka
Cena katalogowa (netto): 2.46zł – 2.67złZakres cen: od 2.46zł do 2.67zł
Givon parasol plażowy
AP761280-01-06
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
8-panelowy, kolorowy parasol plażowy z białym, metalowym drążkiem. Materiał: nylon. TNT 70g.
od 36.84zł
netto
Cena katalogowa:
47.85zł
Dostępne od ręki: 10 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, fuksji, pomarańcz, żółty |
|---|---|
| Materiał | nylon |
| Wymiar produktu | ø1500 mm |
| Waga produktu | 850 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 12 |
| Wymiary kartonu (cm) | 98×16×19 cm |
| Kod celny | 6601100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.