Pecfri magnetyczny notatnik
Cena katalogowa (netto): 4.14zł
Todox długopis dotykowy
Cena katalogowa (netto): 1.57zł
Rupert plecak
AP741494-06A
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak 600D z nylon z wieloma przegródkami oraz miejscem na laptopa (15″).
od 68.01zł
netto
Cena katalogowa:
88.32zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, popielaty |
|---|---|
| Materiał | nylon |
| Wymiar produktu | 310×440×120 mm |
| Waga produktu | 750 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 66×47×50 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Rupert plecak - ciemnoniebieski | |
| 2026-08-06 | 3000 |
| Rupert plecak - czarny | |
| 2026-08-06 | 3000 |
| Rupert plecak - popielaty | |
| 2026-08-06 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.