Rex obroża dla psa
Cena katalogowa (netto): 10.62zł
Zynta torba chłodząca
Cena katalogowa (netto): 12.24zł
Ortit torba termiczna
AP731486-02
Cena katalogowa (netto): 7.16zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zapinana torba termiczna z PVC, wyściełana aluminium. Na 6szt puszek 0,33L.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
10471 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, fuksji, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiar produktu | 210×150×150 mm |
| Waga produktu | 72.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 67×49×42 cm |
| Kod celny | 4202921900 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.