Compa podkładka pod mysz
Cena katalogowa (netto): 21.24zł
Fluxel linijka
Cena katalogowa (netto): 3.58zł
Castle ołówek automatyczny
AP731463-02
Cena katalogowa (netto): 1.38zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ołówek automatyczny (0,7 mm) z gumką do ścierania.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1883 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, żółty |
|---|---|
| Materiał | plastik ABS |
| Wymiar produktu | ø8×130 mm |
| Waga produktu | 5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 2000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 43×31×18 cm |
| Kod celny | 9608400000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.