Plecak CAMERON
Cena katalogowa (netto): 28.04zł
Plecak MARIANNA
Cena katalogowa (netto): 29.79zł
Długopis metalowy LUDWIKA
1041904
Cena katalogowa (netto): 3.25zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis metalowy z wkładem piszącym na niebiesko.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
305 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | niebieski, zielony |
| Wymiar produktu | 14,3 x ø 0,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,013 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 10.5 x 16.5 x 10.5; Duże: 33.5 x 35 x 13 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 6,560 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571000421 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
47171 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
135321 | 130000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy FINN
SKU:
1071603
Dostępne na zamówienie
39284 | 75000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
158576 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
348841 | 220000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
69815 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2393 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
11430 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.