Plecak Ferraghini PALOMA
Cena katalogowa (netto): 162.49zł
Plecak CAMERON
Cena katalogowa (netto): 28.04zł
Worek z poliestru 190T TOM
6851505
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek sportowy uszyty z poliestru 190T. Ściągany sznurek służy jako zamknięcie, a także jako paski na ramiona. Świetny jako worek na buty.
od 3.00zł
netto
Cena katalogowa:
3.89zł
Dostępne od ręki: 5 368 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | biały, czerwony, granatowy, jasnozielony, pomarańczowy, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | 32,5 x 0,3 x 43 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,032 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 35 x 44 x 35; Duże: 37 x 46 x 46 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,530 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,950 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571018631 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.