Kubek termiczny 350 ml | Nairod
Cena katalogowa (netto): 18.08zł
Kubek termiczny 1200 ml z ergonomicznym uchwytem | Stasimus
Cena katalogowa (netto): 32.50zł
Torba bawełniana na zakupy | Matej
VA058-03
Cena katalogowa (netto): 16.64zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy, posiada krótkie uchwyty oraz długie uchwyty umożliwiające noszenie na ramieniu, 2 kieszenie boczne dopasowane kolorystycznie do długich uchwytów, produkt wykonany z bawełny o gramaturze 240 g/m2
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
3709 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, granatowy |
|---|---|
| Materiał | bawełna 240 g/m2 |
| Wymiar produktu | 34 x 38 x 14 cm (short handles 3 x 30 cm, long handles 3 x 70 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 156 |
| Ilość sztuk w kartonie | 25 |
| Wymiary kartonu (cm) | 57 x 39 x 20 cm |
| Waga kartonu | 10 |
| Kod celny | 42029298 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowa żaba | Elena
SKU:
HE298-06
Dostępne na zamówienie
3771 | 2380
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy kot | Merlin
SKU:
HE295-19
Dostępne na zamówienie
2443 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy lew | Griffin
SKU:
HE275-18
Dostępne na zamówienie
9999 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy lew | Roy
SKU:
HE283-18
Dostępne na zamówienie
1400 | 1400
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Bernie Cream Junior
SKU:
HE310-02
Dostępne na zamówienie
4888 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Josh White
SKU:
HE273-52
Dostępne na zamówienie
1184 | 1344
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś, brelok | Larry Brown
SKU:
HE560-16
Dostępne na zamówienie
3724 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś, brelok | Larry Honey
SKU:
HE559-18
Dostępne na zamówienie
4150 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.