Kabel do ładowania
Cena katalogowa (netto): 10.73zł
Ręcznik RPET
Cena katalogowa (netto): 9.82zł
Karty do gry z papieru z recyklingu
V8306-16
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Karty do gry z papieru z recyklingu, 54 karty, w kartonowym pudełku z recyklingu
od 2.80zł
netto
Cena katalogowa:
3.54zł
Dostępne od ręki: 50 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | brązowy |
|---|---|
| Materiał | papier kraftowy (250 g/m2) |
| Wymiar produktu | 6 x 9 x 2 cm |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 41 x 33 x 21 cm |
| Waga kartonu | 14 |
| Kod celny | 95044000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.