Miś pluszowy z bluzą
Cena katalogowa (netto): 28.55zł
Okulary przeciwsłoneczne
Cena katalogowa (netto): 3.60zł
Bawełniany worek z szerokimi paskami | Tess
V7325-04
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Dwukolorowy worek, posiada szerokie paski na ramię umożliwiające noszenie na plecach, pomieści drobne zakupy lub strój sportowy na siłownię, produkt wykonany z bawełny o gramaturze 140 g/m2
od 7.21zł
netto
Cena katalogowa:
9.13zł
Dostępne od ręki: 15 275 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
12 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, granatowy, pomarańczowy, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna 140 g/m2 |
| Wymiar produktu | 34 x 42 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 127 |
| Ilość sztuk w kartonie | 150 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46 x 42 x 25 cm |
| Waga kartonu | 11 |
| Kod celny | 42029291 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Bawełniany worek z szerokimi paskami | Tess - granatowy | |
| 2026-08-03 | 12000 |
| Bawełniany worek z szerokimi paskami | Tess - czerwony | |
| 2026-08-03 | 4500 |
| Bawełniany worek z szerokimi paskami | Tess - zielony | |
| 2026-08-28 | 3600 |
| Bawełniany worek z szerokimi paskami | Tess - czarny | |
| 2026-08-03 | 3600 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.