Ekskluzywny kartonik na wino, 3 el. | Rue
Cena katalogowa (netto): 25.20zł
Torba rowerowa z wyposażeniem, zestaw naprawczy, apteczka, poncho | Fabio
Cena katalogowa (netto): 48.10zł
Worek ze sznurkiem i torba na zakupy z bawełny z recyklingu, 2 w 1
V6792-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek ze sznurkiem i torba na zakupy z długimi uchwytami 2 w 1, wykonany z bawełny z recyklingu
od 5.44zł
netto
Cena katalogowa:
6.88zł
Dostępne od ręki: 6 000 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
6 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy, błękitny, czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, różowy, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu (100%) 140 g/m2 |
| Wymiar produktu | 38 x 42 cm (handles 70 cm) |
| Opakowanie produktu | without individual packaging |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36,5 x 46 x 36 cm |
| Waga kartonu | 11,5 |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Worek ze sznurkiem i torba na zakupy z bawełny z recyklingu, 2 w 1 - czerwony | |
| 2026-05-29 | 6000 |
| Worek ze sznurkiem i torba na zakupy z bawełny z recyklingu, 2 w 1 - zielony | |
| 2026-05-29 | 6000 |
| Worek ze sznurkiem i torba na zakupy z bawełny z recyklingu, 2 w 1 - niebieski | |
| 2026-05-29 | 6000 |
| Worek ze sznurkiem i torba na zakupy z bawełny z recyklingu, 2 w 1 - beżowy | |
| 2026-05-29 | 11000 |
| Worek ze sznurkiem i torba na zakupy z bawełny z recyklingu, 2 w 1 - czarny | |
| 2026-05-29 | 11000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.