Emaliowany kubek 360 ml | Sandra
Cena katalogowa (netto): 8.10zł
Podróżna maska na oczy
Cena katalogowa (netto): 1.55zł
Torba bawełniana na zakupy
V0801-20
Cena katalogowa (netto): 5.42zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bawełniana torba na zakupy z długimi uchwytami
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
41 w 24-48h
101204 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy |
|---|---|
| Materiał | bawełna 110 g/m2 |
| Wymiar produktu | 39 x 41 x 0,1 cm (handles 2,5 x 85 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 44 |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45 x 42 x 30 cm |
| Waga kartonu | 15,8 |
| Kod celny | 42029298 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Bernie Cream Junior
SKU:
HE310-02
Dostępne na zamówienie
6198 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Caesar
SKU:
HE296-20
Dostępne na zamówienie
5463 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Garrett
SKU:
HE292-52
Dostępne na zamówienie
1591 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Josh Brown
SKU:
HE272-16
Dostępne na zamówienie
0 | 720
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Monty White
SKU:
HE271-02
Dostępne na zamówienie
608 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Nicky Brown
SKU:
HE235-16
Dostępne na zamówienie
6445 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś, brelok | Larry Honey
SKU:
HE559-18
Dostępne na zamówienie
4311 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy słoń | Samson
SKU:
HE284-19
Dostępne na zamówienie
2725 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.